Егіна

Егіна

Егіна стала магнітом для мандрівників, які шукають пригод і відкриттів. Для тих, хто цікавиться історією та культурою, Егіна – ідеальне місце. І сьогодні острів продовжує дивувати. Мальовничі села, середньовічне місто Палеохора, історичні монастирі та маєтки періоду Каподистрії. Завдяки численним пляжам та дикій природі, острів підходить для тих, хто любить водні види спорту, походи, альпінізм і т.д.
Головне місто острова і його головний порт – Егіна – особливо мальовничий. Це перша столиця сучасної грецької держави.
Біля входу в порт гостей зустрічає маленька білосніжна церква Агіос Ніколаса Фалласіну (Святого Миколая) і знаменита скульптура «Мана» («Мати»).
Перше враження про місто створюють неокласичні будівлі, розташовані вздовж узбережжя. Їх теплі, земні відтінки підкреслюють красу тутешніх заходів сонця. Перші поверхи більшості будівель зайняті магазинами, тавернами, кафе, пекарнями, офісами банків, різних установ та компаній. У центральній частині міста, на вузеньких вуличках, між мальовничими магазинами і тавернами, стоять різнокольорові будиночки з невеликими двориками, прикрашеними деревами і квітами: блакитні, зелені, червоні та білі. Місто Егіна гарне і без усталі буде дивувати вас.

Back to Top