Родос

Родос

Особливості відпочинку на Родосі: сонце, море та історія Один з найкрасивіших островів в світі, Родос зачаровує незліченних грецьких та іноземних мандрівників своїми вражаючими лицарськими будівлями, мальовничими площами, унікальними архітектурними спорудами. Літо на Родосі – найкомфортніший час відпочинку, коли погода радує тільки сонячними днями, а Егейське море – особливо теплою водою.
Острів Лицарів, як часто називають Родос в Греції, є одним з небагатьох островів, на якому є буквально все.Місто Родос – перша і, можливо, найкраща картина, яка відкривається відвідувачеві острова, – є мостом із сьогодення в минуле. Місто, що вдало поєднує в собі середньовічні традиції і славне минуле з сучасним розвитком і гарячковий темпом повсякденного життя … можна подумати, що Родос з самого початку був створений так, щоб врівноважувати у собі ці дві протилежні сторони.
Варто подивитися на Родосі
Старе місто Родос : світова спадщина
Лицарські вулиці
Популярний Ліндос
Долина метеликів
Якщо ви любите море, то Родос вам винагородить: незліченні пляжі з рідкісною красою .Всі дивовижні, піщані, кришталево чисті води.

 

Back to Top