Евія – перлина Греції

Евія – перлина Греції

Евбея (Евія) є другим за величиною островом Греції після Криту і третім островом після Кіпру в Східному Середземномор’ї.
Острів відділений від материкової частини Греції Евбейською затокою. У центрі Евіі знаходиться найбільше місто острова і його столиця – Халкіда, з’єднана з материковою Грецією двома мостами: старим і новим. Опинившись на старому мосту, ви зможете поспостерігати за унікальним явищем, таємницю якого намагався розгадати ще Аристотель: морські припливи і відливи змінюють один одного, утворюючи «стоячі хвилі». Новий міст є одним з найбільших висячих мостів Європи.
Евбея (Евія) розділена на три географічні регіони: північний, центральний і південний. Найважливішими міськими центрами острову є Едіпсос (що славиться лікувальними термальними джерелами). Евія має відмінну туристичну інфраструктуру, яка може задовольнити навіть найвибагливіших відвідувачів. І є ідеальним місцем відпочинку цілий рік. Туристів приваблюють дивовижні пейзажі дикої природної краси, а також різні історичні пам’ятники, релігійні святині і чудові музеї. Соснові ліси і оливкові гаї, водоспади і джерела, прекрасні піщані пляжі з численними бухтами і бірюзовими водами Егейського моря, гірські хребти і родючі рівнини, ущелини – усіх красот Евбеї (Евіі) не перелічити.

Angelos Studios

Ілія – амфітеатр, розкинувшись над мальовничим пляжем, з мезодолітами та кімнатами для прогулянок. Ілія – це мальовниче рибальське селище на узбережжі моря. Він розташований недалеко від Едіпсоса (в лікувальних джерелах) Район пропонує легкий доступ до церковних напрямків та гірських прогулянків. Номери для проживання “Angelos” розташовані в двох кроках від моря це Ідеальне місце для вас, вашої родини і ваших друзів. Номери “Angelos” , який діє з 2005 року, з 8 повністю мебльованими апартаментами та повним домашнім інтер’єром.
телефон / бронювання +30 2226060090
мобільний номер +30 6981297077
email: giwta2lena@gmail.com

 

Ktima Zafira

Номери для проживання У чудовій власності багато акрів біля моря з усіма сучасними зручностями є ΚΤΗΜΑ ΖΑΦΕΙΡΑ ідеальним місцем для сімейного відпочинку і ідеальне місце для дітей завдяки своїй безпеці Зовнішній вигляд власності, наповнений прекрасними квітами та деревами, має форму по відношенню до природи і пропонує гарний вид, який гармонійно поєднується з багатим природним оточенням навколишніх гір, що робить місце справжнім раєм. Пляж Агія Ганна, Нілас, Евія
телефон / бронювання +30 2227097391
мобільний номер +30 6977009144

 

 

 

Back to Top